Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Faleminderit Zot”, deputeti i opozitës bëhet baba, emri i veçantë që ka zgjedhur për të birin (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

86359915d90b7858a9ed6aa92463c1d8

Deputeti i opozitës parlamentare Arlind Çaçani ka ndarë lajmin e bukur për ndjekësit, duke njoftuar se është bërë baba i një djali.

Ai ka postuar një foto të me dorën e të voglit në rrjetet sociale, ku bën me dije se djalit i kanë vënë emrin Daors, një emër që lidhet me historinë dhe rrënjët e hershme ilire.

“Daors mirë se erdhe në jetë. Faleminderit Zot. Bashkë me mami Tilëen gëzojnë shëndet të plotë”, shkruan deputeti Arlind Çaçani krahas fotos.

161015141_732537650762540_135878215562326198_n.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img