Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

“Faleminderit kryetar për besimin”, kjo është BASHKËSHORTJA SIMPATIKE e mjekut të njohur që renditet e 26-ta në listën e partisë së Tom Doshit (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Senera Hoxha, bashkëshortja e mjekut të njohur Artan Koni do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit nën siglën e PSD-së së Tom Doshit, ku renditet e 26-ta në listën e Tiranës.

Ajo është me profesion kirurge plastike dhe punon në QSUT, ndërsa në zgjedhjet e 25 prillit do të tentojë të eksperimentojë në një tjetër fushë, atë të politikës.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka falenderuar kryetarin e PSD, Tom Doshin për besimin që i ka dhënë. Senera Hoxha është aktive edhe në rrjetet sociale, ku publikon foto të shumta, në të cilat duket mjaft simpatike.

Më shumë

spot_img
spot_img