Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Faleminderit është pak”, Nikos Vertis flet për koncertin në Tiranë: I privilegjuar nga mbështetja e Ramës

Shkruar nga Newsbomb
“Faleminderit është pak”, Nikos Vertis flet për

Këngëtari grek, Nikos Vertis ka folur për koncertin që mbajti në Tiranë më 25 maj, në stadiumin “Air Albania”.

Ai për mediat greke është shprehur se është ndjerë i privilegjuar që kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje nga koncerti i tij në Instagram, si dhe për mbështetjen e marrë nga kryebashkiaku Erion Veliaj.

Këngëtari është shprehur i emocionuar për pjesëmarrjen e madhe në koncert, duke thënë se për të ishte një surprizë e madhe.

“Koncerti që bëra në Tiranë kishte shumë njerëz, ishte një surprizë e madhe. Na pritën që në ditën e parë që mbërritëm në Shqipëri. Është priviligj kur sheh kryeministrin e vendit duke postuar koncertin tënd dhe kryetarin e Bashkisë së Tiranës që i kërkon njerëzve të vijnë në koncertin tim, faleminderit është pak”, tha Nikos Vertis.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese