Fakulteti i Gjuhëve të Huaja njoftim zyrtar: Me 2 nëntor hapet universiteti, ja si do të zhvillohet mësimi

Publikuar tek: aktualitet, më 11:12 28-10-2020 Fakulteti i Gjuhëve të Huaja njoftim zyrtar: Me 2 nëntor hapet universiteti, ja si do të zhvillohet mësimi

Fakulteti i Gjuhëve të Huaja në Tiranë, ka bërë publike mënyrën e zhvillimit të procesit mësimor për studentët, në vitin e ri akademik.

Përmes një njoftimi zyrtar, ata lajmërojnë se mësimi do të fillojë me datën 2 nëntor. Për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirusit, viti i parë bachelor dhe master leksionet do t'i zhvillojë online, ndërsa seminaret do t'i zhvillojnë në auditorë.

Ndërkohë që viti i dytë dhe i tretë do të zhvillojë mësim online. Të njëjtën procedurë do të ndjekë edhe viti i dytë master.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kalorës nga gjithë Shqipëria, Kosova dhe Mali i Zi ‘zbarkojnë’ të shtunën në Darëzezë, ja çfarë aktiviteti që do zhvillohet për herë të parë
Avokati Gjergj Neli shtrohet në spital pas arrestimit, gruaja e tij akuzon policët për dhunë »
Article Logic
Execution time: 0.0095391273498535
array(1) { ["section"]=> string(111) "fakulteti-i-gjuheve-te-huaja-njoftim-zyrtar-me-2-nentor-hapet-universiteti-ja-si-do-te-zhvillohet-mesimi-225470" }