Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

“Fajin e ka Pirro Çako”, Rezarta Shkurta habit me deklaratën për arrestimin e Elsa Lilës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajmi i arrestimit të këngëtares, Elsa Lila, ka qenë kryefjala në mediat shqiptarë gjatë orëve të fundit.

Një pjesë e mirë e artistëve i kanë dalë në krah Elsës, ku së fundmi ka qenë edhe këngëtarja Rezarta Shkurta ajo e cila ka reaguar në lidhje me arrestimin e këngëtares.

Fillimisht ajo e ka marrë me humor këtë situatë, duke thënë se fajin e ka Pirro Çako, referruar këngës së tyre, “Diferenca je ti”.

 “E gjeta kush e ka fajin. Kush bën këngën me Pirron e kap tersi me ligjin”, shkruan këngëtarja duke e theksuar më pas se po bënte shaka.

“Unë Elsën e kam dashur qëkur isha fëmijë dhe do e dua përjetësisht”, shkruan më tej Rezarta shoqëruar me këngën e Elsa Lilës.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img