Hapësire reklamuese

Aktualitet

Fahri Balliu habit me deklaratën: Kush del për të votuar është i paligjshëm, kush bllokon votimet, i ligjshëm

Shkruar nga Newsbomb

Botuesi dhe gazetari Fahri Balliu ka bërë një deklaratë të habitshme mbrëmjen e sotme teksa fliste për anulimin e 30 qershorit nga Meta.

I ftuar në studion e emisionit Open, Balliu tha se kush del për të votuar në 30 qershor do të jetë një person i kundraligjshëm, ndërsa kush i bllokon votimet është i ligjshëm.

'Presidenti nuk ka çdekretauar gjë, ai ka nxjerrë një dekret tjetër pas atij të parit. Ata që dalin në zgjedhje janë të paligjshëm. Të gjithë ata që do dalin për të votuar janë kundër ligjit dhe bëjnë shkelje. Ata që i pengojnë janë të ligjshëm. Janë të ligjshëm se nuk ka zgjedhje ndaj', tha ndër të tjera Fahri Balliu.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese