Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Facebook, Instagram dhe WhatsApp në ‘Black out’ total, përdoruesit s’mund të komunikojnë në Chat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bdabad78ee443f6a7fea6d764dbe52ad

Rrjetet më të mëdha sociale në botë, ‘Facebook’, ‘Instagram’ dhe ‘WhatsApp’, “kanë rënë” mbrëmjen e sotme në “Black out” total.

Sipas raportimeve në mbarë botën dhe vëzhgimeve të fundit nga gazetarët e Newsbomb, këto rrjete janë bërë jofunksionale duke mos i lejuar përdoruesit e tyre që të aksesojnë.

Ky problem ka ndodhur në shumë rajone të mëdha, përfshirë edhe Evropën e vendin tonë. Ndërsa përdoruesit nuk mund të hyjnë dhe të komunikojnë me personat që dëshirojnë.  

Capture.PNG

Më shumë

spot_img
spot_img