Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Evis Kushi pret zv. ministren e re Bora Muzhaqi: Kam besim që me energjinë dhe pasionin e saj do avancojmë më shumë projektet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ditën e sotme ka pritur zëvendës ministren e re të Arsimit, Bora Muzhaqi.

Kushi ka falenderuar Aspasjana Kongon, e cila mbante postin e zv.ministres teksa thotë se ka besim se me Muzhaqin do avancojnë më shumë programet e projektet.

“Duke falënderuar Aspasjana Kongo për angazhimin e saj të deritanishëm në MASR dhe kontributin në projekte dhe iniciativa konkrete, i uruam mirëseardhjen dhe shumë suksese Zëvendësministres së re Bora Muzhaqi, e cila do të ndjekë nga afër çështjet e rinisë.

Kam besim që me energjinë dhe pasionin e saj për të punuar në favor të të rinjve, do të avancojmë akoma më shumë programe e projekte të frytshme së bashku,” shkruan Kushi në postimin e saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img