Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Evi Kokalari padit në SPAK Ervin Salianjin: Ky është degjenerimi i kryesisë aktuale të PD-se që do marrë fund në 11 Dhjetor

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, ka deklaruar se do të padisë në SPAK deputetin demokrat Ervin Salianji, për ofendimet dhe shpifjet e bëra në drejtim të saj.

Sipas saj, ky është niveli i deputetëve në Shqipëri, të cilëve nuk iou bëjnë fare përshtypje kur dalin në televizion, teksa shton se degjenerimi i Kryesisë së PD-së do të marrë fund në 11 Dhjetor.

Postimi i Evi Kokalarit:

Kjo padi ndaj Ervin Salianji do të depositohet në SPAK ditën e hënë.

Ky është niveli i deputetëve në Shqipëri, njerëz që nuk ju bën përshtypje fare kur dalin në TV dhe shpifin pa asnjë problem.

Ky është degjenerimi i kryesisë aktuale të PD-se që do marrë fund në #11dhjetor.

“Një që ka ngjitur në Foltore Berisha, është si Shën Eleonora që e mbante veten për të shenjtë (OFENDIM), një që ka gjithë elementët e skizofrenisë (OFENDIM) dhe ajo nuk mund të bëjë copë asnjë njeri, pasi nuk bën copë një njeri që është në këto përmasa, e zhytur shumë në këto fekalet, (OFENDIM) nuk bën dot.

Kokalari është një emigrante e papunë, (SHPIFJE), e vetmja lidhje që shoh është që bashkëshorti i vet i përfshirë në partinë Agimi i Artë (SHPIFJE), i financuar plotësisht nga qarqe antishqiptare (SHPIFJE), po tenton të sjellë njerëz dhe të influencoj edhe në Shqipëri tek njerëz të cilët janë non-grata për të çuar Shqipërine në përplasje me Shtetet e Bashkuara (SHPIFJE). Pra, në çdo element, të mos themi pastaj, që janë njerëz që në kohën e komunizmit kanë pasur mbiemrin Hoxha (SHPIFJE) për ti bërë qejfin, po themi Enverit , në kohën tjetër e ndërrojne (OFENDIM)) dhe mirë që se kanë bërë Berisha, e me një mbiemër të nderuar pastaj të themi. Janë njerëz më shumë se të shpifur (OFENDIM), nuk kanë asnjë kontribut në PD.” – Ervin Saljani

252375463 275392704536061 2875954639298157719 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img