Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Evi Kokalari në foltoren e Berishës: Grida Duma e vetmja që i vjen vërdallë Lulzim Bashës, të tjerët janë me ne

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shqiptaro-amerikania Evi Kokalari, aktiviste e njohur, i është bashkuar Sali Berishës në foltoren e Vlorës.

Prej andej, Kokalari ka kritikuar mënyrën sesi bëhet fushatë e sesi demokrati Basha zgjedh njerëzit që vendos në listat e deputetëve.

“Më ka bërë përshtypje që Lul Basha kishtë gjithë fuqinë të vendoste deputetë si Grida Duma e individë të tjerë që janë shumë afër Lulzim Bashës e momentalisht janë të vetmit që i vijne vërdallë. Lulzim Bashës i ka ngelur vetëm logoja dhe vula, të gjithë të tjerët, baza e PD është këtu me ne”, tha Kokalari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img