Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Evakuohet shtëpia e Big Brother në Britaninë e Madhe

spot_img

Lajme të ngjashëm

e0831179179e2e7405063e192ccaaa72

Banorët e famshëm të reality show Big Brother në Britaninë e Madhe janë evakuuar nga ambientet e shtëpisë pasi ka ngjarë diçka e pazakontë.

Shkak është bërë sjellja e djemve të shtëpisë që me shaka kanë nisur të luajnë me ushqimin. Fillimisht ishte Heavy D ai që i hodhi pakon e kafesë në kokë Stephen Bear, por ky i fundit nuk ia përtoi. Në “lojë” u përfshi edhe James Whale e në këtë moment duket se situata nga shakaja mori një trajtë serioze.

Scretjetrakdfenshot_1.jpg

Për të ndaluar përkeqësimin e sutuatës dhe harxhimin e ushqimeve të limituara, producentët vendosën të ndërpresin spektaklin dhe të evakuuojnë banorët.

Screasdfhhhttererenshot_1.jpg

Screensdfjkkkhhhot_1.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img