Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Evakuohet Konsullata izraelite, alarm për bombë

Lajme të ngjashëm

I gjithë stafi i Konsullatës izraelite në Majemi të Shteteve të Bashkuara është evakuar nga ndërtesa “Neë World Tower” pas një kërcënimi për bombë.

Është e paqartë se në ç’mënyrë është kërcënuar me bombë stafi i Konsullatës izraelite në Majemi, forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje duke kryer evakuimin dhe devijimin e trafikut.

Më shumë