Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Eva Murati nuk ka dhënë ende puthjen e parë dhe ka një arsye të fortë për këtë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Eva Muratin përveçse në moderim e kemi parë dhe në role të shumta në kinematografinë shqiptare.

E ftuar ditën e sotme në emisionin “Wake Up”, Eva foli mbi ngjarjen më të bujshme të sajën gjatë këtyre ditëve, pjesëmarrjen në emisionin italian.

Mirëpo, gjatë bisedës nuk u la pa u prekur as  “dashuria” tjetër e Evës, aktrimi ku na zbuloi se momentalisht po punon për një projekt për të cilin nuk dha shumë detaje.

E pyetur nëse do të ketë skena intime në filmin që po xhiron, moderatorja tregoi se kjo gjithmonë e ka penalizuar, pasi s’ka pranuar asnjëherë.

“Fakti që s’kam pranuar më ka penalizuar shumë. Unë në ekranin si aktore nuk e kam dhënë akoma puthjen e parë. Do mendohem mirë”- tha ajo, duke shtuar se kusht për të është një skenar i mirë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img