Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Eva Murati ndryshon pamje, nuk do e njihni moderatoren (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eaa951a14cfbda9b34cba7a6a55d2dd7

Eva Murati është një ndër vajzat e ekranit më të komentuara. Moderatorja është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan aty foto të ndryshme me fansat.

Ndërsa me postimin e fudit Eva i ka habitur të gjithë. Ajo është shfaqur me pamje krejt tjetër. Eva është shfaqur me flokë të shkurtër dhe ngjyrë rozë. Me siguri askush nuk e ka njohur moderatoten në pamje të parë.   

-640-0-5b7be6731031f.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img