Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Eva Murati “ndez rrjetin”, iu servir ndjekësve fotot “hot” teksa shijon shalqi në plazh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Eva Murati është duke shijuar ditët e nxehta në bregdetin shqiptar. Së fundmi  ajo ka “ndezur” sërish rrjetin me disa foto “hot” në “Instagram”.

Pak ditë më parë Eva u shfaq në një varkë duke pozuar në rolin e një kapiteneje, ndërsa dje është shfaqur në Jug të Shqipërisë, teksa merr rreze dielli dhe duke shijuar shalqi e luleshtrydhe.

albsig

Në këto foto moderatorja ka marrë pëlqime të shumta nga miqtë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img