Hapësire reklamuese

Aktualitet

Europa e ndarë në mendime për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, presidenti i PE-së ‘shkund’ BE-në: Bënë sakrifica për reformat, tani të mbajmë premtimet

Shkruar nga Newsbomb
‘’Duhet të mbajmë fjalën dhe premtimet. Dy vendeve iu kërkua të bënin sakrifica për reformat. Ka disa qëndrime për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. Nëse detyrat u kryen, atëherë dhe BE duhe të mbajë premtimet’’, shprehet kreu i PE-së David Sassoli.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese