Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Eurokomisioneria Johansson prezanton masat e reja për të udhëtuar drejt vendeve të BE

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b61f81b22f29d7e6f583dca0719c14b1

Masa të reja për të gjithë qytetarët që dëshirojnë të udhëtojnë në vendet e Bashkimit Europian.

Komisionerët e BE kanë zhvilluar sot një takim, dhe në këtë takim komisioneria e Brendshme Ylva Johansson njoftoi masat e reja që do të duhet për të udhëtuar në vendet e BE-së.

Johansson tha se dekurajon çdo lëvizje që nuk është e domosdoshme derisa situata e pandemisë të përmirësohet. Ajo gjithashtu tha se qytetarët që do të udhëtojnë do tju duhet një test negative për Covid-19 brenda 72 orëve dhe një karantine disa ditore.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img