Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Eurodeputetja në Parlament bën veprimin “alla shqiptareshe” gjatë pushimit (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ea733b55d17e25067398f110c2b89d1d

Parlamenti Evropian është një institucion ku merren veprime të rëndësishme dhe të gjithë deputetet janë të angazhuar në këtë drejtim.

Por, Komisioneri Evropian për Punët e Brendshme, suedezja Ylva Julia Margareta Johansson preferon që në momentin e pushimit të shkëputet nga debati që ka në PE dhe t’i kthehet hobit të saj, thurjes.

Në medit e huaja po qarkullon një foto ku Johansson shihet gjatë një pushimi në një seancë plenare të këtij Parlamenti duke thurur çorap.

Social-demokratja prodhon raporte mbi situatën e refugjatëve dhe migrantëve në kufijtë e jashtëm të BE-së, e konsideron veten një “tifoze absolute” të thurjes me shtiza.

Ajo u bë e famshme dhjetorin e kaluar, kur postoi një foto në rrjetet e saj sociale ku mund të shihje dhjetëra çorape që ai kishte thurur për kolegët në Parlamentin Evropian.

comisaria-ylva.jpgtriko.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img