Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

EURO 2020/ Anglia nuk merr më shumë se 1 pikë në derbin me Skocinë, “3 Luanët” thuajse të kualifikuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anglia nuk ka shkuar më shumë se barazimi 0-0 në derbin ndaj Skocisë, në një ndeshje të luftuar deri në fund.

“3 Luanët” ngjiten në kuotën e 4 pikëve dhe janë thuajse të kualifikuar në raundin tjetër, ndërsa Skocisë i duhet të fitojë ndeshjen e fundit ndaj Kroacisë.

Më herët në grupin D u luajt edhe sfida mes Kroacisë dhe Republikës Çeke, e cila përfundoi me rezultatin 1-1.

Më shumë

spot_img
spot_img