Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

“Eskorta nga Shqipëria në Dubai”, Xhani Demika zbulon të vërtetën: Nuk e dija që….

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Menaxheri i Vip-ave, Xhani Demika, së fundmi ka komentuar një nga ngjarjet më të bujshme gjatë ditëve të fundit, fenomenin e Dubait ‘Porta Potty’.

Ai tha se ne jemi një vend i vogël dhe i prapambetur, duke e lidhur videon që po qarkullon në rrjet prej ditësh me mazokizmin.

albsig

spring

Demika tha se në Dubai beson se ka edhe eskorta nga Shqipëria.

“Eskorta ka kudo në botë, nuk ka vetëm në Dubai. Dubai është vend luksi dhe po nuk i pati ai nuk quhet Dubai, por ne jemi një vend shumë i vogël dhe i prapambetur. Video që po qarkullon me atë modelen ka të bëj me mazokizmin. Dhe në Dubai besoj ka eskorta nga Shqipëria, por s’e dija që dhe këtu ekziston një faqe eskortash”, u shpreh Xhani për News24.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img