Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
30 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Eskorta e Donald Trump i shpëton mrekullisht aksidentit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sipas policisë, mjeti në fjalë ishte duke udhëtuar në një rrugë dytësore kur ka pësuar probleme me sistemin e frenimit dhe për pasojë ka kaluar përmes pemëve aty pranë dhe ka përfunduar në autostradë.

 

Më shumë

spot_img