Tirana
light rain
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
9 °
Mar
6 °
E premte, 27 Janar, 2023

‘Eskobari i Ballkanit’, Artan Hoxha: Emri i duhur për Kelmend Balilin është ‘Magjistari’

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar tani në emisionin ‘Opinion’ se nofka e vendosur  për Kelmend Balilin si ‘Eskobari i Ballkanit’ i duket e tepruar.

Për të do ishte më mirë të quhej ‘Magjistar’, siç e ka pagëzuar ambasadori i SHBA- së Lu. 

‘Për mua ‘Eskobari i Ballkanit’ më duket e tepruar. Unë do të isha dakort me emrin që i ka vendosur ambasadori Lu, si ‘Magjistari’, pasi ai u zhduk dhe nuk u kap për 2 vjet e 8 muaj’, tha Hoxha.

Më shumë


spot_img
spot_img