Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“Është vrarë”, autoritet në SHBA e konfirmojnë: Trupi i pajetë, është i 22-vjeçares Gabby Petito

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Autoritetet në SHBA kanë konfirmuar se trupi i gjetur këtë javë në parkun Grand Tenton i përket 22-vjeçares Gabby Petito, e cila u zhduk gjatë një udhëtimi me të dashurin e saj.

Përcaktimet paraprake janë se ajo është vrarë, por shkaku i vdekjes do të përcaktohet nga autopsia. Trupi i pajetë u gjet të dielën në rezervën natyrore të shtetit të Ëyoming.

Në 11 shtator ajo u raportua e zhdukur nga prindërit e saj, pasi i dashuri i kthye i vetëm nga udhëtimi.

Aktualisht ai është i dyshuari kryesor, dhe autoritetet janë duke e kërkuar pasi prej disa ditësh rezulton të jetë larguar pa gjurmë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img