Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

“Është vjehrrë shembull, e dua si mamin tim”, Armina Mevlani tregon takimin e parë me Liri Berishën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja Armina Mevlani, ka treguar sesi e ka marrëdhënien me vjehrrën e saj, Liri Berishën.

Mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra”, Armina tregoi se që në takimin e tyre të parë, Liri Berisha e mirëpriti dhe u tregua shumë e kuptueshme.

Ajo tha se marrëdhënia e tyre është shumë e afërt dhe Lirien e konsideron si mamanë e saj.

“Unë kam qenë me shumë fat. Liri është një vjerrhë shembull. Nuk e di ç’do të thotë të kesh probleme në marrëdhënie. Më ka mirëpritur, ka qenë shumë e mirë që në fillim, shumë e kuptueshme. Zeni shkon i takon, shkojmë e kalojmë atje fundjavën. Kam marrëdhënie shumë të afërt me Lilin, e dua si mamin tim”, tregoi Armina Mevlani.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img