Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

“Është parë për herë të fundit në mitingun e PD”, flet e ëma e 50-vjeçarit i cili ka humbur prej 9 ditësh: E kanë vrarë, nëna e ndjenë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Arjan Shabanaj nga Selenica e Vlorës prej 9 ditësh është zhdukur dhe nëna e tij nuk ka asnjë informacion mbi vendodhjen e tij.

Tefta Shabanaj, nëna e 50 vjeçarit tregon se Arjani është parë për herë të fundit në mitingun përmbyllës së fushatës të kreut të opozitës Lulzim Bashës dhe dyshon se mund të jetë vrarë për çështje partie nga grupet elektorale.

“Atë ditë do t’ja kenë bërë të zezën. E kanë vrarë. Nëna e ndjen”, thotë ajo.

Nëna e tij e përshkruan Arjanin si një njeri të qetë dhe hallexhi I cili nuk kërkonte probleme me asnjë person.

Shabanaj rezulton I humbur që prej datës 21 prill të këtij viti dhe nga autoritetet policore deri më tani nuk ka asnjë informacion mbi vendodhjen e tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img