Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘Është njeri i trashë, pa kulturë’, kandidati për Këlcyrën mallkon Metën: Ishallah vdes (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

a59b81ac61b84461eb478271fc09e566

Kandidati për Bashkinë e Këlcyrës Hazbi Kasaj, ka komentuar vendimin e presidentit Ilir Meta, i cili ka dekretuar anullimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Kasaj e quajti presidentin njeriun më të trashë dhe pa kulturë në Republikën e Shqipërisë, ndërkohë që e mallkoi duke i ururar vdekjen.

‘Meta është njeriu më i trashë në tërë Republikën e Shqipërisë, njeriu më me pa kulturë. Ai duhet të më thërrasë mua për ta sqaruar përfundimisht. Ai ngatërroi vendin dhe veten e tij.

Nuk ka zgjedhjet do bëhen. Me Edi Ramën në krye zgjedhjet do bëhen, se ai është kryeministër. Kyeministri sido që të jetë duhet respektuar, mund t’i bësh vërejtje jo ta eleminosh siç mendon kundërshtari ‘ik ti të vij un’. Presidenti më mirë, se është sëmurë siç deklaroi në media para disa ditëve, ishallah na vdes’, tha Kasaj

Më shumë

spot_img