Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

“Është një qen i tërbuar”, Trump i del “në mbrojtje” Joe Biden pas sulmit nga media koreano-veriore

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e74ff237aca06a39ec919e650cdebb44

Presidenti amerikan Donald Trump ka reaguar pas një artikulli nga agjencia mediatike shtetërore e Koresë së Veriut që e quante Joe Biden një “qen të tërbuar që duhet rrahur për vdekje me shkop”.

Përmes një postimi në Twitter, Trump thotë se Biden, i cili pritet të jetë kundërshtari i tij në garën për president, mund të jetë “i ngadaltë” dhe “i përgjumur”, por jo një “qen i tërbuar”.

“Joe Biden mund të jetë i përgjumur dhe shumë i ngadaltë, por ai nuk është një “qen i tërbuar”. Ai është në të vërtetë disi më i mirë se aq, por unë jam i vetmi që mund t’ju çoj atje ku duhet të jeni. Ju duhet të veproni shpejt, të pranoni marrëveshjen. Shihemi se shpejti!”, shkruan Trump.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img