Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

“Është me butona sekretë”, Myftaraj flet për vilën e Ramës në Surrel: Ka më shumë gjëra nën tokë se sa mbi tokë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c1050399502ae982206448c9359ec300

Publicisti Kastriot Myftaraj thotë se vila e kryeministrit Rama në Surrel është me butona sekretë që hapin dyert. Sipas tij, vila ka më shumë “gjëra” nën tokë se mbi të.

“Ju thoni se vila e Ramës ka disa butona dhe disa gjëra të fanta-shkencës të ngjashme me filmat amerikanë të Hollywood-it”, i tha drejtuesi i PolitikOn Alfred Lela publicistit Myftaraj.

“Në atë vilë më shumë gjëra ka nëntokë se sa mbi tokë. Shërbimet e fshehta merren me video, dihet si gjë. Gjyshi i kryeministrit ka qenë shofer i Ahmet Zogut, këtë e ka pranuar vetë ai dhe se gjyshja e tij ka qenë kameriere në oborrin e Zogut”, u përgjigj ai.

Screenshot_7.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img