Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

‘Është magjike’ Xhensila Myrtezaj flet për herë të parë pas lindjes së Ajkës

spot_img

Lajme të ngjashëm

23971bb153590402b97ac6ee90291762

Rreth 6 muaj më parë këngëtarja Xhensila Myrtezaj solli në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Bes Kallaku.

Xhensila deri më tani nuk kishte folur asnjëherë për ndjenjën e mëmësisë pas lindjes së vajzës, pavarësisht se nga Besi kemi kuptuar se është shumë e lidhur me Ajkën e vogël.

Për herë të parë në një intervistë për revistën ‘Class’, këngëtarja ka treguar se ndihet dhe sa ka ndryshuar pas ardhjes së vogëlushes në jetë.

‘Është magjike! Kurrë më parë në jetë nuk jam ndjerë më e plotësuar, edhe sa rëndësi i kam kushtuar panevojshmërisë në sa e sa raste. E gjithë shtëpia vjen aromë ‘Ajke’. Dhe në të vërtetë nuk ja di aspak ndjesinë nëse nuk e provon. Vajza është suksesi im më i madh. Është dueti ynë më i bukur’, është shprehur Xhensila, ndërkohë që ka treguar se nuk preferon të flasë shumë për të apo të publikojë fotografi në rrjete sociale, për ta mbrojtur nga të gjithë njerëzit dashakeq.

‘Mendoj se çdo nënë ma kupton ndjesinë protektive që unë kam! Në të ardhmen edhe mund të zbutet, por tani jam ‘kujdes kafshon’ kur bëhet fjalë për bijën time’,  ka thënë Myrtezaj. 

tfju.jpg

fh.png

dgt.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img