Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

‘Është i zënë moj’, Maluma fut në ‘sherr’ Kejvina Kthellën dhe Taynën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5f053cd7d9cfaf5383978eef151975dc scaled

Maluma është një ndër këngëtarët kolumbian më të famshëm në botë që ka rrëmbyer zemrat e shumë vajzave.

Së fundmi ka qenë Tayna, që ka publikuar një video të sajën në Instagram të cilën e ka pëlqyer Maluma dhe ajo më pas e ka ndarë me te gjithë ndjekësit e saj këtë fakt.

Mirëpo nuk kanë munguar as replikat e shumta, mes tyre edhe ka replikuar bukuroshja Kejvina Kthella.

‘Është i zënë Maluma moj. Në rregull, në snap mbaje, se unë e kam në Instagram ‘, i komenton Kejvina.

Mesa duket vajzat, të cilat janë shoqe me njëra-tjetrën debatojnë për Maluman dhe ky i fundit ka ditur të zgjedhë.

 

auto_tttt1558944019.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img