Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Është apo jo ky person Klodi James Lesi me të birin? (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

 Autoritetet greke por edhe populli grek vazhdojnë hetimin për shqiptarin Klodi James Lesi dhe të birit të tij, të cilët nuk janë gjendur akoma. Një video e publikuar nga kanali televiziv “ALPHA” në Athinë tregon një burrë me një fëmijë nën krah.

Mediat greke, por edhe policia dyshojnë nëse personi i videos është Klodi James Lasi me të birin, ndërsa gruaja, e cila kishte raportuar para disa ditësh në policinë greke se kishte parë shqiptarin, thotë për kamerën e televizionit se është 100% e sigurt se dy personat e videos  janë Lesi dhe Fivos. Ajo ka thënë se e ka pyetur burrin e videos “përse fëmija ndodhet jashtë shtëpisë tij në këtë orë? Ju duhet ndonjë ndihmë?” dhe ka marrë përgjigjen “djali im është i sëmurë dhe në shtëpi ndodhet gruaja ime me fëmijën tjeter.

Ne nuk duam që të na sëmuret edhe fëmija tjetër prandaj dola një xhiro”. Gruaja e cila nuk e tregon fytyrën e saj tha se ishte çuditur për faktin se një burrë me të birin e vogël ndodhen jashtë shtëpisë tyre në mes të natës.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/21O1WjnFn1A” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img