Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Është 44 vjeçe, por duket 24, kush është këngëtarja shqiptare që ekspozon të pasmet edhe pas kritikave (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ledina Çelo ka “turbulluar” sërish ujërat në rrjete sociale, pas fotos së fundit të publikuar në Instastory. Ajo shihet e shtrirë në një ambient rezidence të zbukuruar me bar, teksa merr rreze dielli në këto ditë zhegu.

Screenshot 4 28

Në njërën prej tyre këngëtarja është kthhyer me të pasmet nga kamera duke ekspozuar asetet të cilat e bëjnë të duket më e re seç vërtetë është. Sigurisht, çdo 44-vjeçare do e kishte zili trupin e saj elegant dhe të mirëmbajtur.

Screenshot 5 29

Më herët këngëtarja ka publikuar shumë foto sensuale në Instagram duke marrë komente pozitive, por nuk kanë munguar dhe komentet negative, të fansave që e kritikojnë për stilin e fotove që poston, në raport me vitet që mban mbi supe.

Mirëpo Ledinës aq i bën dhe duket se këngëtarja nuk i merr shumë për bazë kritikat, përkundrazi.

Më shumë

spot_img
spot_img