Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ervis Zika u arrestua për shpërdorim detyre, ja kush është drejtori i ri i Burgut të Reçit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtori i ri i burgut të Reçit është Seit Vuçaj.

Vuçaj do të emërohet në detyrë ditën e sotme nga drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Admir Abrija.

Vuçaj zëvendëson Ervis Zikën, i cili është arrestuar mbrëmjen e djeshme pasi akuzohet për shpërdorim detyre.

Bëhet me dije se Zika ka firmosur kontrata fictive për të marrë karburant si dhe ka lejuar që në burg të futen sende të paligjshme.

Më shumë
spot_img
spot_img