Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Ervin Salianji zbulon se është në një lidhje dashurie, kush është vajza që i ka vjedhur zemrën (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7f234d28f13b696eb889887cf0c44a84

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji si rrallëherë ka folur për jetën e tij private dhe lidhjet e dashurisë.

Teksa ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Salianji është pyetur nëse ka dikë në zemrën e tij. Ndërkohë që hapte petët e byrekut, ai tha se është i dashuruar dhe po bashkëjeton me dikë.

Por, nuk iu përgjigj pyetjes së kush ishte vajza që i ka rrëmbyer zemrës, duke e lënë të fshehtë identitetin e saj.  Ish-deputeti u shpreh se ka mbajtur lidhje të fshehtë dashurore. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img