Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Ervin Bushati dhe Xhemal Qefalia fillojne festen ne Dajt, me muzike, orkester e Vere (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img