Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Eros Grezda “hap thesin”! Pasi u nda nga Oriola hidhet në krahët e një tjetër bukurosheje dhe ka dy fjalë të fundit për Marashin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej më shumë se një viti Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë “pushtuar” mediat rozë. Lidhja e tyre me ulje dhe ngritje ka mbajtur në tension fansat e çiftit të cilët kuriozë dëshironin të dinin më shumë mbi marrëdhënien e tyre.

Lart e poshtë javëve të fundit qarkulluan thashethemet se bukuroshja dhe sportisti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe si duket këto thashetheme kanë rezultuar të jenë të vërteta, pasi Eros është hedhur në krahët e një tjetër bukurosheje.

Vajza në fjalë quhet Nicole Bohorquez dhe shkak i këtyre zërave janë bërë komentet që Eros lë në fotot e saj.

Në njërën prej tyre ai shkruan “Sa e bukur”, kurse tek tjetra i ka dërguar disa emoji me sy me zemra.

Së fundmi edhe Eros ka pranuar se është ndarë nga Oriola duke shtuar se edhe pse nuk janë më bashkë ai vazhdon të ketë një respekt të veçantë për të dhe për familjen e saj.

Ndërkohë, nuk bëri asnjë koment për lidhjen e re duke i lënë ndjekësit në kuriozitet të plotë.

eros
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img