Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
4.6kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
27 °
Mër
27 °
Enj
26 °
Pre
26 °
E hënë, 16 Maj, 2022
spot_img

Ermali dhe Ami, prezantim në Google të “Ami Event”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ermali dhe Ami dinë të prezantojnë mirë edhe biznesin e tyre kur bëhet fjalë për të. Të gjithë ia njohim humorin Ermalit, dhe prezantimin dinjitoz të vajzës plot nur. Por në këtë foto të dy na shfaqen si biznesmen, në një event të organizuar nga kompania google. “Ami event” duket se është një biznes që shkon shumë mirë për vajzën e ekranit e që sot duket se merret më shumë me të tillë aktivitet. Ndërkohë që çifti arrin t’i bëjë një marketim shumë të mirë e të plotë vetes. Dhe auditori është kurioz të shohë se ç’ndodh. Urime Ermalit e Amit. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img