Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ermal Meta prezanton gjyshen, i bën urimin special

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kantautori ka publikuar një foto me gjyshen e tij ku i bën një urim special për Ditën Ndërkombëtare të Moshuarve.

albsig

“Urime për gjyshërit dhe gjyshet. Sidomos për gjyshen time”, shkruan këngëtari në Twitter.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img