Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Ermal Mamaqi zbulon shifrën, ja sa janë paguar aktorët e serialit H.O.T?

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej dy javësh ka startuar seriali H.O.T produksion i Ermal Mamaqit.

Në këtë serial janë disa nga emrat më të njohur të showbizzit shqiptar, si Inis Gjoni, Jonida Vokshi, Anais Lika, Amos Zaharia, Irgen Çela etj.

Mbrëmjen e djeshme Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në “Zonë e Lirë”, ku ka folur për serialin dhe ka zbuluar edhe detaje të reja.

Mirëpo Ermali është pyetur nga moderatori Arjan Cani sesa janë paguar aktorët, në fillim ai nguroi ta tregonte ndërsa pak momente më pas tha “kanë marrë më shumë se 7 mijë euro”.

Duke theksuar se pagesa nuk ka qenë e njëjtë për të gjithë edhe për shkak të hapësirës që ka pasur secili në film.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img