Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Ermal Mamaqi takon pas 20 vitesh shokun e klasës, sot me famë ndërkombëtare (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

4a74d606f550aa5cd4254ea11dde56fb

Ermal Mamaqi ka ndarë së fundmi me miqtë në rrjetet sociale një detaj të veçantë.

Teksa ka qenë i ftuar në dasmën e aktorit Gaz Paja, Ermali ka patur mundësinë të takohet pas 20 vitesh me shokun e tij të klasës.

Bëhet fjalë për tenorin tashmë me famë botërore, Saimir Pirgu. Dyshja paskan qenë shokë klase dhe kjo nuk dihej më parë.

“Takim pas 20 vitesh me shokun e klasës. I lumtur për suksesin tënd ndërkombëtar”, ka shkruar moderatori në diçiturë.

-640-0-5cf3fd707495d.jpg

-640-0-5cf3fd719281a.jpg

Më shumë

spot_img