Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Ermal Mamaqi shkon në Prishtinë, fansi e emocionon me surprizën e papritur (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit dhe moderatori Ermal Mamaqi është ndër figurat më të pëlqyera të ekranit.

Ai ka shkuar së fundmi në Prishtinë ku ka marrë edhe një surprizë shumë të këndshme nga banakieri, i cili duket se është dhe fans i aktorit. Banakieri ka pikturuar foton e Ermalit në filxhanin e kafes që ia ka dërguar aktorit dhe kjo gjë duket se e ka emocionuar këtë të fundit.

“Ja një djalë që është për t’u pirë në kupë”, shkruan Mamaqi krahas videos me filxhanin e kafes përpara.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img