Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ermal Mamaqi rrëfen ëndrrën e thyer në mes: Jam zhgënjyer, prandaj dhe vendosa të bëhesha i pasur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ermal Mamaqi ka rrëfyer së fundmi dëshirën e tij për t’u bërë i famshëm dhe se si i mendonte njerëzit të cilët kishin arritur të siguronin famë.

Ai tha se endrra e tij ishte të qëndronte me njerëz të famshën për t’u bërë si ata, mirëpo gjatë rrugës kuptoi se ata nuk ishin në të vërtetë ashtu siç shfaqeshin, prandaj dhe ëndrra e tij u thye.

 “Bëra një zbulim, sepse ëndërroja për t’u bërë i famshëm dhe të bëhesha një këngëtar operistik kur isha në Lice, pastaj në Akademinë e Arteve. Kur mbarova Akademinë, kuptova që ëndrra nuk ishte ashtu siç e mendoja unë.

Ëndrra ime ishte të rrija me këta njerëzit e famshëm dhe të bëhsha si këta njerëzit e famshëm. Kur po rrija me këta njerëzit e famshëm, njerëzit e famshëm nuk ishin ashtu siç i mendoja unë dhe m’u thye ëndrra. Pastaj unë vendosa që të mos bëhesha më i famshëm, por të bëhesha i pasur”, u shpreh Ermal Mamaqi.

Së shpejti Mamaqi në një televizion shqiptar  do të sjellë serialin më të ri i cili  titullohet H.O.T (Humans of Tirana).

H.O.T do të jetë në bashkëpunim me producentin Dritan Huqi dhe regjisori i serialit do të jetë Bjordi Mezini. Ndërsa deri më tani janë zbuluar një pjesë e kastit të aktorëve që janë: Inis Gjoni,Klea Huta, Jonida Vokshi, Amos Zaharia, Ana Lika, Irgen Çela, Megi Pojani, Kastriot Çaushi, Monika Lubonja dhe Erblin Bajko.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img