Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Ermal Mamaqi publikon FOTON me hashash, Enca i lë komentin epik

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në Shqipëri dhe cilëoshet për karakterin e saj pa komplekse.

Përpos ekspozimit në rrjetet sociale, këngëtarja nuk ka mohuar se ka provuar lëndët narkotike, madje ka ndodhur shpesh që të shfaqet edhe duke tymosur.

Së fundmi ajo ka marrë rolin e aktores në filim e Ermal Mamaqit dhe duket se kjo i ka afruar shumë artistët.

Në postimin e fundit të Mamaqit ku në një kapele “fshihet” lëndë narkotike aktori shkruan: Ore kapelja e kujt është kjo? Tagoje pak që të vij ta marri “.

Ndërkohë, menjëherë ka reaguar Enca e cila ka dhënë përgjigjen epike. “Edhe thash ku e harrova”, shkruan këngëtarja.

419916.jpg

Enca-haxhia-600x360.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img