Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Ermal Mamaqi nuk ndalet, zbulon kush është surpriza e rradhës për ndjekësit pas projektit të madh “I love Tropoja”

spot_img

Lajme të ngjashëm

edbb2b9a2ea3ea2f56c2db27c5846e54

Pas suksesit të filmit “Dy gisht mjaltë”, një tjetër projekt i madh i aktorit Ermal Mamaqi që pritet të jetë po aq i suksesshëm dhe bëhet fjalë pikërisht për filmin e titulluar “I Love Tropoja”, me protagoniste kryesore këngëtaren Enca Haxhia.

 Përveç filmit Ermali ka rezervuar një tjetër surprizë për ndjekësit dhe bëhet fjalë për një dokumentar. Ai ka vendosur që për filmin “I love Tropoja” të realizojë edhe një dokumentar, i cili pritet të zbulojë çdo gjë rreth prapaskenave të filmit, përfshirë gafat, skenat e prera, historitë që kanë shkaktuar të qeshura etj.

Lajmin për realizimin e dokumentarit e ka dhënë vetë Mamaqi me anë të një postimi në “Instagram” dhe mezi po pritet nga ndjekësit.

Këtë radhë në “I Love Tropoja”, ai ka zgjedhur si personazh kryesor një personazh po aq të suksesshëm, Enca Haxhiajn. Kujtojmë se filmi i parë me Elvana Gjatën kaloi çdo pritshmëri.

021E8AAC-2553-4909-947B-23CE22C88CBB-221x400.jpeg

Më shumë

spot_img