Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Ermal Mamaqi ironizon shqiptarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i humorit Ermal Mamaqi, ndodhet në Athinë dhe ka ndaluar të pozojë në një nga rrugët ku pemët duken të mbushura plot me mandarina.

Ai nuk nguron të ironizojë shqiptarët nëpërmjet mbishkrimit me të cilin ka shoqëruar foton.

”Një lagje e Athinës. Më bëri përshtypje se rrugët ishin me pemë të mbushura plot me mandarina…

Sa mendoni se do rezistonin këto pemë plot në Tiranë?”-shkruan Ermali.

C’ka dashur të thotë aktori? Mos ndoshta kur bën këtë pyetje ka parasysh kulturën tonë në krahasim me atë greke?!

Ne nuk e dimë sesa do mund të rezistonin këto mandarina në pemë por dimë se mandarina është një agrume për t’u ngrënë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img