Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Ermal Mamaqi ‘i jep mend’ Taynës për pozën, repereja i kthen komentin: As titullin e filmit tënd nuk e kuptuam…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8623e50449506a392c6f776649aadd6e

Reperja e njohur, Tayna është shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të jetës së saj private dhe profesionale.

Së fundmi Tayna ka publikuar një foto seksi në Instagram, ulur në një poltron ku sigurisht për hir të pozës është ulur në një mënyrë më ndryshe nga zakonisht.

Por, ky detaj nuk i ka shpëtuar Ermal Mamaqit i cili i ka bërë komentin e tij epik.

Nuk ka mbetur pa ia kthyer as Tayna e cila ka përdorur titullin e filmit të Ermalit si për ta krahasuar me komentin e tij.

 

D8FAA29A-06F0-4F92-8990-522D784379D5 (1).jpeg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img