Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

VIDEO/Ermal Hoxha i nxjerr gishtin e mesit në dasëm, Rezarta s’dorëzohet: Derisa të djegësh shaminë e beqarit…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një javë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i dhanë fund “beqarisë”. Çifti pas 17 vitesh romancë vendosën që dashurinë e tyre më në fund ta kurorëzonin në martesë.

Ata organizuan një ceremoni private me familjarët dhe njerëzit e dashur, ndërsa Rezarta i tha “Po” babait të vajzës së saj, Hera.

Këngëtarja publikoi çastet e bukura të ceremonies në Instagran, teksa tërheq vëmendjen një ndër momentet pikante.

Rezarta po filmonte Ermalin teksa po bëhej gati të digjte shaminë e beqarisë, por bashkëshorti i saj “është penduar”, duke e mbështjellë atë dhe duke qeshur ka nxjerrë gishtin e mesit.

“Taksirat një dasmë tjetër derisa të djegësh atë shami të beqarit”, ka shkruar Rezarta Shkrurta në videon që shpërndan në Instastory.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img