Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ermal Hoxha feston ditëlindjen, Rezarta i dedikon fjalët emocionuese: Kur u njohëm…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d490dbbb6d721e969fa74d29505b33fd

Sot për këngëtaren Rezarta Shkurta është një ditë e veccantë, pasi bashkëshorti i saj, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha ka ditëlindjen.

Nuk kishte se si Rezarta të mos i dedikonte një urim publikë njeriut që i ka marrë zemrën prej disa vitesh.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto, ku çifti shfaqen së bashku dhe e ka shoqëruar me disa fjalë tepër emocionuese.

‘Kur u njohëm, të dy shumë të rinj numëronim çdo vit ditëlindjet e njëri-tjetrit! Sot numërojmë se sa shumë ëndrra kemi realizuar së bashku… Uroj të plakemi bashkë e të numërojmë ëndrrat e nipërve e mbesave tanë! Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e madhe! Me ty pranë jam gruaja më e lumtur në botë’, shkruan Shkurta.

Kujtojmë që çifti ka kaluar një periudhë të vështirë, pasi doli nga burgu dy vite më parë nga katër vite që kishte qëndruar si i dënuar.

Screenshot_1_copy.png

f37a4369c5b94db2608cc77f97b3c140_L.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img