Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Ermal Fejzullahu baba për herë të katërt, këngëtari publikon FOTON e vajzës së sapolindur

spot_img

Lajme të ngjashëm

474b76fa9fe5cb5a96bff354846d9132

Pritjes i ka ardhur fundi dhe Ermal Fejzullahu është bërë baba për herë të katërt.

Bashkëshortja e tij, Ariana ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ana.

Është vetë Ermali ai i cili ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur.

“Mirëseerdhe në jetë Ana”, ka shkruar këngëtari krah fotos ku e vogla është ende në krevatin e lindjes, ndërsa rreth saj janë dy motrat dhe vëllai.

anaa.jpg

Më shumë

spot_img