Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Erjon Veliaj në rolin e shërbyesit, heq kostumin, vë përparësen dhe shërben drekën për shtresat në nevojë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img